shopping-bag 0
Košík: 0
Spolu: 0.00
Pozrieť košík Zaplatiť

Harmonogram zápasov FCPA na víkend 18.-19. 3. 2017

canada goose jacke parajumpers ugo parajumpers jas ugo canada goose uk moncler outlet

Harmonogram zápasov FCPA na víkend 18.-19. 3. 2017

Seniori sa po prvýkrát v jarnej časti predstavia na domácom štadióne na Sklodowskej, keď po remíze v Závode v nedeľnom tradičnom čase privítajú Slovenský Grob. Dorastenci sa posnažia napraviť si chuť s Karlovkou a naše žiacke družstvá čakajú prestížne ligové zápasy s trnavským Spartakom. Prípravky už tradične v tomto období čakajú rôzne turnaje a naše žiačky vycestujú na prípravný zápas do Senice.

Harmonogram zápasov FCPA na víkend 18.-19. 3. 2017:

Seniori
nedeľa 19.3.2017 – 10:30 hod. – 17.kolo – FCPA – OŠK Slovenský Grob   (ihrisko – UT Sklodowská)

Starší dorast U19
nedeľa 19.3.2017 – 10:00 hod. – 19.kolo – FKM Karlova Ves – FCPA   (ihrisko – Bajkalská)

Mladší dorast U17
nedeľa 19.3.2017 – 12:30 hod. – 19.kolo – FKM Karlova Ves – FCPA   (ihrisko – Bajkalská)

Starší žiaci U15
sobota 18.3.2017 – 10:00 hod. – 14.kolo – FCPA – FC Spartak Trnava   (ihrisko – UT Sklodowská)

Starší žiaci U14
sobota 18.3.2017 – 12:00 hod. – 14.kolo – FCPA – FC Spartak Trnava   (ihrisko – UT Sklodowská)

Mladší žiaci U13
nedeľa 19.3.2017 – 10:00 hod. – 14.kolo – FC Spartak Trnava – FCPA   (ihrisko – UT Lokomotíva)

Mladší žiaci U12
nedeľa 19.3.2017 – 11:30 hod. – 14.kolo – FC Spartak Trnava – FCPA   (ihrisko – UT Lokomotíva)

Prípravka U11
sobota 18.3.2017 – 13:00 hod. – Dunajský pohár – Hamuliakovo   (ŠH Hamuliakovo)
súperi v skupine: NMŠK Bratislava, SFC Hamuliakovo

Prípravka U10
sobota 18.3.2017 – 8:30 hod. – Turnaj – Korňa   (Aréna Korňa)

Prípravka U9
sobota 18.3.2017 – 15:00 hod. – PZ: NMŠK Bratislava – FCPA   (ihrisko – Tomášikova)

Prípravka U8
sobota 18.3.2017 – 8:30 hod. – Dunajský pohár – Hamuliakovo   (ŠH Hamuliakovo)
súperi v skupine: NMŠK Bratislava, SFC Hamuliakovo

Žiačky
sobota 18.3.2017 – 9:00 hod. – PZ: FK Senica – FCPA   (ihrisko – UT Senica)

Napíšte komentár

'