shopping-bag 0
Košík: 0
Spolu: 0.00
Pozrieť košík Zaplatiť

V prvomájový pondelok domáci turnaj prípraviek U11 a U9

canada goose jacke parajumpers ugo parajumpers jas ugo canada goose uk moncler outlet

V prvomájový pondelok domáci turnaj prípraviek U11 a U9

V sviatočný pondelok 1. 5. 2017 zorganizuje FC Petržalka akadémia domáci turnaj prípraviek pre kategórie U11 a U9. Na umelej tráve na Sklodowskej sa okrem domácich hráčov FCPA predstaví ďalších 7 klubov, medzi ktorými očakávame aj družstvá rakúskeho klubu FC Stadlau. Turnaj začína prvými zápasmi o 9:00 hod. a plánované ukončenie podujatia s vyhlásením výsledkov je o 14:45 hod.

INFORMÁCIE O TURNAJI:

Veková kategória: U11 a U9
Účastníci:
U11: FCPA „A“., FCPA „B“, FC Stadlau /AUS/, ŠK Slovan, Slovan Galanta, DAC Dunajská Streda, PŠC Pezinok
U9: FCPA „A“, FCPA „B“, FC Stadlau „A“, FC Stadlau „B“ /AUS/, ŠK Slovan, DAC Dunajská Streda, FK Senica, MFK Skalica
Hrací čas: 1×20 minút
Hrací systém: 5+1
Hracia plocha: pripravené budú 4 ihriská (A,B,C,D) a zápasy príslušnej vekovej kategórie sa odohrajú súčasne, čiže bude sa hrať obzápas

ROZPIS ZÁPASOV FCPA:

Kategória U11
9:00 hod. – FCPA „A“ vs. PŠC Pezinok (ihrisko A)
9:44 hod. – FCPA „A“ vs. FC Stadlau (ihrisko A)
9:44 hod. – FCPA „B“ vs. ŠK Slovan (ihrisko B)
10:28 hod. – FCPA „A“ vs. DAC Dunajská Streda (ihrsko A)
10:28 hod. – FCPA „B“ vs. Slovan Galanta (ihrisko B)
11:12 hod. – FCPA „A“ vs. Slovan Galanta (ihrisko A)
11:12 hod. – FCPA „B“ vs. PŠC Pezinok (ihrisko B)
12:30 hod. – FCPA „A“ vs. ŠK Slovan (ihrisko A)
12:30 hod. – FCPA „B“ vs. FC Stadlau (ihrisko B)
13:14 hod. – FCPA „B“ vs. DAC Dunajská Streda (ihrisko B)
13:58 hod. – FCPA „A“ vs. FCPA „B“ (ihrisko A)

Kategória U9
9:22 hod. – FCPA „A“ vs. FC Stadlau „A“ (ihrisko A)
9:22 hod. – FCPA „B“ vs. FK Senica (ihrisko B)
10:06 hod. – FCPA „A“ vs. FC Stadlau „B“ (ihrisko A)
10:26 hod. – FCPA „B“ vs. ŠK Slovan (ihrisko B)
10:50 hod. – FCPA „A“ vs. DAC Dunajská Streda (ihrsko A)
10:50 hod. – FCPA „B“ vs. MFK Skalica (ihrisko B)
11:34 hod. – FCPA „A“ vs. MFK Skalica (ihrisko A)
11:34 hod. – FCPA „B“ vs. FC Stadlau „A“ (ihrisko B)
12:52 hod. – FCPA „A“ vs. ŠK Slovan (ihrisko A)
12:52 hod. – FCPA „B“ vs. FC Stadlau „B“ (ihrisko B)
13:36 hod. – FCPA „A“ vs. FK Senica (ihrisko A)
13:36 hod. – FCPA „B“ vs. DAC Dunajská Streda (ihrisko B)
14:20 hod. – FCPA „A“ vs. FCPA „B“ (ihrisko A)

Príďte povzbudiť našich chlapcov, srdečne Vás všetkých pozývame!

Napíšte komentár